ریدکس پلاس دفع حشرات ارسال پیامک
افزایش ممبر تلگرام ممبر تلگرام
 
گروه بندی مطالب  چاپ   کمينه 
آثار و تالیفات (4)
..مقاله ها (2)
..یادداشت ها و سرمقاله ها (23)
..کتب (5)
..جزوه های درسی (0)
..مصاحبه ها (2)
..پایان نامه ها (0)
سوالات امتحانی/استخدامی (4)
..نمونه سوالات امتحان وکالت (1)
..نمونه سوالات کارشناسان رسمی (1)
..نمونه سوالات کارشناسی مدیریت (0)
..نمونه سوالات کارشناسی حسابداری (2)
..نمونه سوالات کارشناسی ارشد (0)
..نمونه سوالات دکتری (2)
دستگاه های نظارتی (21)
..دیوان محاسبات کشور (42)
..سازمان بازرسی کشور (1)
..دیوان عدالت اداری (1)
..کمسیون اصل نود (1)
..سازمان حسابرسی (0)
قوانین و مقررات (47)
..قانون اساسی (1)
..چشم انداز 20 سال (1)
..قوانین مالی و محاسباتی (7)
..قوانین پنج ساله توسعه کشور (6)
..قوانین اداری و استخدامی (11)
..قوانین حقوقی و کیفری (6)
..قوانین کارشناسان رسمی (1)
..تازه های قوانین و مقررات (15)
..قوانین بودجه (9)
..سایر قوانین و مقررات (19)
..قوانین کاربردی (15)
پیشنهاد سردبیر (39)
مقالات علمی (5)
..مقالات حقوق و مدیریت (1)
..دیکشنری آنلاین (7)
اخبار و رویدادها (72)
خبر ویژه 1 (6)
خبر ویژه 2 (12)
خبر ویژه 3 (1)
خبر ویژه 4 (4)
خبر ویژه 5 (5)
خبر متحرک (78)
دیکشنری آنلاین لغات حسابداری،مدیریت و مالی  چاپ   کمينه 
    ترجمه: English   Turkey   العربی 
تعداد نظرها: 0 نظر  تعداد بازدید: 23252  تعداد امتیازدهی:  4   (Article Rating 


اسامی کاندیداهای احتمالی - ثبت نام شده و میزان آرای آنها در انتخابات مجلس دهم از خوی

اسامی کاندیداهای احتمالی - ثبت نام شده و میزان آرای آنها در انتخابات مجلس دهم از خوی

 

کاندیداهای احتمالی انتخابات مجلس دهم از خوی چه کسانی هستند؟

 

 با فرا رسیدن به ایام انتخابات مجلس دهم شورای اسلامی، برخی کاندیداهای احتمالی تحرکات انتخاباتی و تبلیغی خود را برای نشستن به صندلی سبزرنگ مجلس شورای اسلامی از حوزه خوی و چایپاره آماده می سازند.

 
 
 
برای ارج نهادن به شخصیت افراد و کاندیداهای مطرح شده، بدون هیچ گونه داوری در مورد این حضرات، فقط شمه ای کوتاه از زندگی نامه، تحصیلات و فعالیتهای سیاسی و اجرایی به خدمت خوانندگان محترم معرفی شده است؛ نه همانند برخی سایتهای بدون مغز توسعه خوی (بنا به گفته یکی از مسئولین شهر) و تفرقه انداز و برچسب زن آنچنان که در معرفی کاندیداها نشان داده، و به پیشداوری های نامربوط و خارج از حوزه خویش، مارک زنی را از اربابان خویش یاد گرفته و از طرف نهادهای محترم انقلاب تصمیم می گیرند و از رای صادر می کنند!!
ما معتقدیم با تخریب و ترور شخصیت و زدن برچسب،از شخصیت انسان ها بدور هست! و این نهادهای مسئول هستند که باید بر طبق قانون افراد را بررسی کنند و مردم اصلح را انتخاب کنند.

 

کاندیداهای احتمالی مطرح:

دکتر موید حسینی صدر: موید در سال ۱۳۴۹ در روستای روند از روستاهای شهرستان خوی به دنیا آمد و دوران تحصیل را تا سطح دیپلم در مدارس خوی به پایان رسانید. وی کارشناسی شیمی خویش را از دانشگاه اورمیه، کارشناسی ارشد را از دانشگاه بوعلی و دکتری شیمی خویش را از دانشگاه اهواز (با همکاری دانشگاه نیوکاسل انگلستان) دریافت کرده است. دکتر صدر دارای رتبه علمی دانشیاری است.
صدر تدریس در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری،کسب عنوان پژوهشگر برتر برای ۶ سال متوالی، چاپ مقالات در نشریات معتبرعلمی جهان، تالیف دوکتاب و صاحب امتیازی و مدیرمسئولی هفته نامه اقتصاد آذربایجان را در سابقه علمی و فرهنگی خویش داراست.

حسینی صدر در انتخابات مجلس هشتم وارد گود انتخاباتی شد و در رقابتی سنگین با ایوبی، به دور دوم راه یافت و در دور دوم توانست رقیب خویش را شسکت داده و به مجلس راه یابد.
موید صدر در انتخابات مجلس نهم نیز وارد انتخابات شد و با رای ۸۰هزارنفری مردم شهرستانهای خوی و چایپاره به مجلس راه یافت. وی از نظر سیاسی و جناحی خود را مستقل می داند و تاکنون به هیچ یک از احزاب و جناح ها ورود نکرده و هیچ حمایت مالی و سیاسی از وی نشده است.

او عضویت در هیات رئیسه کمیسیون انرژی در دوره هشتم و کمیسیون صنایع و معادن در دوره نهم، دبیری کل هیات بین المجالس، سخنگویی فراکسیون های دانشگاهیان مجلس و نخبگان مجلس و محیط زیست مجلس و ریاست گروه دوستی پارلمانی ایران- ترکیه، ایران- مولداوی، ایران- قبرس و ایران- گرجستان و رئیس کمیته پتروشیمی مجلس ازجمله فعالیت های وی در دوره نمایندگی مردم در مجلس بوده است.

دکتر حسینی صدر در دوه نمایندگی خود توجه به تامین زیرساخت های شهرستان خوی و چایپاره را در دستور کار خویش قرار داده است. از جمله فعالیت های وی در این هفت سال می توان به موارد زیر اشاره داشت:
گشایش مرز رازی به عنوان مرز رسمی کشور، استقلال گمرک خوی و رازی و انجام تمام امور ترخیص کالا از گمرک ریلی رازی،احداث ساختمان دانشگاه دولتی، تبدیل آموزشکده پرستاری به دانشکده و استقلال آن، تقویت دانشگاه آزاد چایپاره و ایجاد واحد پیام نور در ایواوغلی، افزایش بخش های خوی و ایجاد بخش فیرورق، احداث بیمارستان ۲۱۷تخت خوابی، ادامه احداث بیمارستان آیت ا… خویی و واگذاری به دولت،کسب موافقت مجتمع علوم پزشکی در خوی،ایجاد پردیس دانشگاهی خواهران دانشگاه فرهنگیان در خوی، رفع مشکلات صنایع بخصوص نساجی و سیمان و احداث کارخانه فولاد نورد در ایواوغلی و چایپاره، گاز رسانی به اکثر روستاهای خوی و چایپاره، تعریض و چهاربانده کردن جاده های خوی- سلماس، خوی- ایواوغلی، خوی- فیرورق، بازسازی و آسفالت جاده های روستایی، تامین آب آشامیدنی بسیاری از روستاها، تکمیل آب سد آغ چای و آغاز احداث سد غازان،تامین آب کشاورزی چایپاره و آب آشامیدنی خوی از سد آغ چای، ساماندهی مقبره شمس تبریزی و ثبت آرامگاه پوریای ولی و تخصیص بودجه برای بازسازی آن.

بعد از پیروزی دکتر روحانی به عنوان ریاست جمهوری ایران در سال ۹۲، وی در حمایتی تمام قد از برخی از وزرای پیشنهادی وی برخاست و در چندیدن برنامه رسانه ملی و نشریات کشوری و خبرگزاری ها از آنها حمایت کرد. دکتر صدر هرچند که تفکر جناحی خاصی را دنبال نمی کند، اما همیشه تفکرش بر خط عقلانیت، اعتدال گرایی و حمایت از شایستگان در سیستم مدیریتی کشور بوده است.

جواد ابدالی: وی دوران تحصیل را در خوی طی کرد و بدلیل همزمانی با هشت سال دفاع مقدس، سوم راهنمایی  را می خواند به جبهه رفت و جزو رزمندگان دفاع مقدس می باشد. بعد از جنگ، با اینکه میتوانست از سهمیه رزمندگان استفاده کند، اما بدون استفاده از سهمیه مذکور در رشته مدیریت از دانشگاه شهیدبهشتی قبول شد. ابدالی کارشناسی ارشد این رشته را نیز در رشته دریافت کرد.

او در سال ۷۸ به عنوان حسابرس به استخدام دیوان محاسبات کشور درآمد و در سمتهای مختلفی مانند حسابرس، سرپرست هیئت حسابرسی دیوان محاسبات استان آذربایجان غربی  در مجموعه دستگاههای اداری و نظامی، بسیج و سپاه، استانداری آذربایجان غربی، مجموعه دستگاههای قضایی استان(دادگستری کل استان، اداره کل زندانها، پزشکی قانونی،) مجموعه راه و ترابری و شهرسازی استان ، نوسازی مدارس و سایر ادارات استان را عهده بوده است ، مسئولیت های حراست، معاون  و مدیرکل دیوان محاسبات استان آذربایجان غربی را نیز عهده دار بوده است.

آخرین مسئولیت ابدالی در آذربایجان غربی،مدیرکل دیوان محاسبات این استان بود. او اکنون  بعنوان حسابرس کل دیوان محاسبات کشور در بخش وزارت صنعت و بازرگانی و سازمان حسابرسی  را عهده دار می باشد و همزمان مدرسی دانشگاهها ومراکز علمی را نیز دارد.وی متخصص در امر بودجه و بودجه نویسی کشور و بودجه ریزی عملیاتی، کارشناس ارشد در مدیریت   و مسایل مالی کشور و برنامه ریز ارشد و عالی در امر رشد و توسعه پایدار و صنعتی کشور می باشد . وی همچنین متخصص  در حقوق مالی و  قوانین مالی و   محاسباتی کشور می باشد. تالیفات متعدد شامل « مجموعه قوانین کاربردی برای مدیران»، «  حسابداری صنعتی و تعیین بهای تمام شده» ، « بودجه دستگاههای اجرایی به تفکیک وظایف آنها» و « ترمینولوژی قوانین و مقررات مالی و محاسباتی» می باشد.  در حال حاضر نیز دانشجوی دکتری مدیریت مالی/ حقوق مالی می باشد.
ابدالی با دیدگاههای مستقل،مدیری کارا و کاربلد ، واقع گرا،و به اصول گرای معتدل مشهور است
 

دکتر تقی کبیری: سید تقی کبیری به سال ۱۳۴۴ در خوی به دنیاآمده است. وی فارغ التحصیل کارشناسی ارشد علوم قرآن و حدیث از دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوی در سال ۱۳۷۲ و دوره دکتری علوم قرآن و حدیث از دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران است.

 کبیری در سالهای ۷۶ تا ۷۹ معاون پژوهشی دانشگاه آزاد خوی بوده و مدیریت گروه معارف اسلامی و علوم قرآن و حدیث را در این دانشگاه ونیز تالیف و انتشار چند مقاله علمی و فرهنگی در مجلات دانشگاهی در سابقه علمی خود داراست. او مسئول بسیج اساتید واحد خوی و دروه ای نیز مسئول مهد قرآن شهرستان خوی بوده است. در دوره نهم انتخابات مجلس ، زمزمه هایی مبنی بر کاندیداتوری وی مطرح شد اما ثبت نام نکرد. گفته می شود یک خیر خوی نیز از وی پشتیبانی می کند

دکتر اسماعیل باوقار:اسماعیل در سال ۱۳۴۴ در روستای ولدیان خوی متولد شد. دوران تحصیل را در خوی به اتمام رسانید. پایان دیپلم وی همزمان با جنگ ایران وعراق بود که اسماعیل به مدت ۵۰ماه در جبهه های نبرد حضوریافت و به عنوان فرمانده گروهان و معاون گردان در لشکر ۳۱عاشورا انجام خدمت کرد و جانباز ۲۵درصد شد.

بعداز جنگ، باوقار در سال ۶۸ وارد دانشگاه شهید بهشتی شد و به تحصیل در رشته پزشکی پرداخت. همزمان با این به عضویت انجمن اسلامی دانشجویان درآمد و تا سال ۷۴ عضو دفتر تحکیم وحدت ماند. با کاندیداتوری رئیس جمهور دوره اصلاحات، او مسئول کمیته دانشجویی ستاد سیداصلاحات در دوره اول، در آذربایجان غربی شد و عضو شورای مرکزی ستاد انتخاباتی در استان در دوره دوم گردید. در انتخابات ریاست جمهوری سال ۸۴، دکتر باوقار، عضوکشوری کمیته اقشار دکتر معین شد و در انتخابات سال ۹۲ عضو کمیته کشوری اقشار دکتر روحانی بود.

وی دبیرجبهه دوم خرداد استان در دوره دوم انتخابات شوراها، عضو مرکزیت حزب همبستگی استان در سال ۷۴-۷۵، عضو مرکزیت نیروهای خط امام استان درسالهای ۷۶-۷۷ و عضو جامعه پزشکان از سال ۷۶ تا کنون هست.

با استقرار دولت اصلاحات، وی به مشاورت استاندار وقت آذربایجان غربی منصوب شد. و در مسئولیتهایی مانند مسئول گزینش و کمیته انتصابات استانداری و.. در بین سالهای ۷۶-۷۸ گردید. همچنین او معاونت پیشگیری بهزیستی استان تهران، مشاور عالی رئیس سازمان بهزیستی کل کشور در سالهای ۷۹-۸۱ بوده است.
باوقار هفت سال در مسئولیتهای مختلف در شرکت عمران (وابسته به وزارت مسکن) شهرهشتگرد و سه سال نیز در معاونت عمرانی، سرمایه گذاری و… شرکت توسعه ایران گردی (وابسته به سازمان میراث فرهنگی کشور) حضور داشته است. وی اکنون در شغل پزشکی مشغول فعالیت است.

در دوران انتخابات مجلس ششم، وی از حوزه خوی ثبت نام کرد و با شور و شوق جوانان و مردم توانست رای بالایی کسب کند؛ اما برخی نااخلاقی های سیاسی مانع از ورود وی به مجلس شد و شهرستان خوی دوسال بدون نماینده ماند.

دکتر عادل نجف زاده: وی اصالتا متولد بخش چایپاره و دارای درجه دکترای زمین شناسی می باشد و از دانشگاههای  خوارزمی و بهشتی فارغ التحصیل شده است. وی بدلیل فرصت خدمتگذاری در آذربایجان شرقی ایفای نقش داشته است. عضویت در هیئت علمی دانشگاه تبریز  و سرپرست معاونت گردشگري، صنايع دستي و ميراث فرهنگي منطقه آزاد ارس را عهده بوده است. متاسفانه اطلاعات زیادی از بیوگرافی ایشان در فضای مجازی و سایت ها منتشر نشده است.لازم است خود ایشان برای معرفی خود به مردم از حیث بیوگرافی و زندگی  شخصی و اداری مستندا اقدام و منتشر نماید.

دکتر مجید محمدی:وی در رشته مهندسی فیزیک هسته ای وارد دانشگاه اورمیه شد. در آن دوران دبیر انجمن اسلامی این دانشگاه شد. محمدی نفر دوم فیزیک در کشور برای دریافت بورسیه شد، اما نرفت. وی در دوران جوانی ۲۲ ماه در جبهه های جنگ حضور یافت و جانباز نظام شد، اما هیچوقت به دنبال کسب درصد جانبازی نرفت و نیز او از خانواده شهید است.

در سال ۱۳۷۵ وارد مجمع نیروهای خط امام به دبیرکلی آیت الله سیدهادی خامنه ای( برادر رهبرمعظم انقلاب) شد. در انتخابات ۷۶، محمدی مسئول ستاد انتخابات سیداصلاحات در شمال استان آذربایجانغربی شد.وی در دوران اصلاحات مسئول حراست نیروگاه خوی شد و در این دوران توانست ۴۰۰۰ نفر را به استخدام نهادهای دولتی و غیردولتی درآورده و دست گیر مردم گردد. او در سال ۸۰ مسئول ستاد رئیس جمهوراصلاحات در آذربایجان غربی شد و در سال ۸۴ نیز مسئول ستاد انتخاباتی کروبی در آذربایجان غربی گردید. وی از سال ۸۴ تا ۹۴ هیچگونه مسئولیتی در ستادهای انتخاباتی نپذیرفت.

وی فوق لیسانس خویش را از دانشگاه دولتی بابلسر مازندان گرفته و همزمان در رشته روابط بین الملل در دانشگاه آزاد تهران درس خوانده که به علت تداخل و همزمانی دو رشته تحصیلی، هنوز از آن دفاع نکرده است. وی دکتری مدیریت اجرایی خویش را از مدرسه عالی وابسته به دانشگاه تهران گرفته و ترم آخر دکتری علوم سیاسی از دانشگاه آزاد تبریز در شاخه روابط بین الملل است. او در اواخر سال ۹۳ برای چندمین بار به عضویت شورای مرکزی مجمع نیروهای خط امام کشور در آمد و از طرف این تشکل اصلاح طلب، عضو شورای مشورتی اصلاح طلبان کشور است.

نادر بهرامی: وی متولد ۱۳۴۹ از شهر نازک بوده و دیپلم خود را در تاریخ ۱۳۶۷ از دبیرستان طالقانی شهر خوی اخذ نموده و با رتبه اول دبیری راهی دانشگاه تبریز شد. بعد از فارغ التحصلی نیز بعنوان دبیر ریاضی در شهرهای پلدشت و ماکو مشغول تدریس شد. وی فعالیت سیاسی خود را با راه اندازی ستاد انتخاباتی رئیس جمهور اصلاحات در ۱۳۷۶ و نیز تاسیس شعبه انجمن اسلامی معلمان در پلدشت شروع کرده و سپس در سال ۱۳۷۸ ضمن نامزدی در دور اول انتخابات شورای اسلامی شهر نازک، با کسب اولین رای بعنوان رییس شورای اسلامی نازک نیز انتخاب شد.

او در سال ۱۳۷۹ بعنوان شورای نمونه شهرستان ماکو انتخاب شده، سپس بعلت ادامه تحصیل به شهر خوی عزیمت نمود و در سال ۱۳۸۲ در دولت اصلاحات به ریاست آموزش و پرورش شهر چالدران منصوب گردید. وی از اعضای شورای مرکزی حزب مشارکت ماکو بوده و در انتخابات سال ۸۸ باحکم خورشیدی،رییس وقت ستاد مهندس موسوی در استان، به عضویت در شورای مرکزی ستاد موسوی در خوی درآمد. وی همچنین مسولیت ستاد مردمی دکتر روحانی در خوی را در انتخابات ریاست جمهوری سال۹۲ گذشته بر عهده داشت. فعلا نیز بطور همزمان برای تاسیس نمایندگی حزب کارگزاران سازندگی و انجمن اسلامی معلمان در شهرستان خوی فعالیت مینماید. بهرامی با مدرک فوق لیسانس ریاضی در مدارس متوسطه خوی مشغول به تدریس می باشد.
دکتر تقی زاده: وی دکتری حقوق را از دانشگاه سوربن فرانسه گرفته است. در نیمه دوم مجلس ششم، وی کاندیدای مجلس از حوزه خوی شد و با حمایت جریانات اصلاح طلب و برخی احزاب توانست به کرسی مجلس برسد.تقی زاده بعد از مجلس ششم، وارد تدریس در دانشگاه شد و در برخی دانشگاه های تهران به استادی در رشته حقوق پرداخت. او هم اکنون مدیرگروه حقوق دانشگاه آزاد تهران مرکز است.

در بعضی محافل از این افراد نیز نام برده می شود:

 
کامل عابدین زاده: او در در قبل از انقلاب یکی از مبارزین نهضت حضرت امام(ره) بود و به شغل تدریس در مدارس خوی را داشت. وی دارای کارشناسی ارشد شیمی هست . عابدین زاده سه دوره نماینده مردم خوی در مجلس شده است و بنا به برخی شنیده ها دوره دهم نیز سودای کاندیداتوری در سر دارد.
حجت الاسلام سعید طالبی نیا : وی در سال ۱۳۵۳ در چورس چایپاره به دنیا آمده است. و بعد از گرفتن دیپلم در سال ۱۳۷۲ قدم در حوزه علمیه بناب نهاد. و در مهر ماه سال ۱۳۷۸ عازم حوزه علمیه قم شد و دروس خارج را در آنجا به پایان برد و کارشناسی ارشد تفسیروعلوم قرآن را نیز از دانشگاه گرفت.
 
وی از کارکنان رادیو معارف قم بوده و اکنون مشاور رئیس اوقاف کشور است. طالبی نیا در دوره های مختلف انتخابات از کاندیداهای منتسب به اصولگراها ونزدیکان احمدی نژاد، مانند ایوبی، حمایت کرده است.
حجت الاسلام سعید معصومی: وی متولد سال ۱۳۵۳از روستای روند است. او تحصیلات مقدماتی را در حوزه علمیه بناب خوانده و سطوح عالی را در سطح سه(معادل فوق لیسانس) در شهر قم به پایان رسانده است. معصومی درکارنامه مدیریتی خود، رئیس عقیدتی ـ سیاسی نیروهای انتظامی به مدت ۵سال و مسئول آموزش عقیدتی سیاسی تیپ ۲ارتش سلماس و مدرس مراکز آموزش عالی را دارد.
ایوب ایوبی: ایوب ایوبی در چورس قره ضیالدین به دنیا آمده است. او تحصیلات خود را توام با کار و تحصیل در شهرهای کرمانشاه، خوی، اورمیه و شبستر ادامه داد و سرانجام موفق به اخذ مدرک فوق لیسانس در رشته تاریخ با گرایش ایران اسلامی گردید. ایوبی در سال ۱۳۵۳ جهت کاریابی به تهران عزیمت نمود ابتدا در یک کارگاه قنادی به کارگری مشغول شد ولی به علت قرارگرفتن در شرایط سخت زندگی به توصیه برادر بزرگش به استخدام هوانیروز درآمد. وی در سال ۱۳۵۶ در جریان اعتراضات ۲۹ بهمن مردم تبریز به صف انقلابیون پیوست.او بعد از انقلاب، ابتدا در جهاد سازندگی بعنوان جهادگر مشغول بکار شد اما پس از اندک زمانی به جمع رزمندگان داوطلب مردمی پیوست و تا پایان جنگ در لشگر ۳۱ عاشورا به دفاع از میهن اسلامی پرداخت و پس از پایان جنگ به استخدام رسمی وزارت امور اقتصادی و دارائی درآمد.ایوبی در سال ۱۳۷۲ از سوی استاندار وقت به عنوان شهردار شهر فیرورق در آذربایجان‌غربی منصوب شد.
 
ایوبی در سال ۱۳۷۷ در انتخابات اولین دوره شوراهای اسلامی شهر شرکت نموده و۴ سال بعنوان رئیس شورای اسلامی شهر خوی برگزیده شد.او در سال ۱۳۸۶ به عنوان نامزد نمایندگی در انتخابات مجلس هشتم شرکت نموده و در مرحله اول به دور دوم راه یافت اما نتوانست رای لازم را برای ورود به مجلس بدست بیاورد.

مجیدهاشمی، سررشته، مرقاتی، شاکری،سفیدگر، گلصنملو،اسماعیل طالبی، علی قناعت دوست و… برخی از دیگر کاندیداهای احتمالی انتخابات مجلس هستند که در محافل سیاسی اسامی شان به گوش می رسد.

-------------------------------------------------------------------------------------------------

پرونده ثبت نام نامزدهای مجلس شورای اسلامی بسته شد.
لیست ثبت نام کنندگان انتخابات مجلس در ستاد انتخاباتی خوی و چایپاره به همراه گرایشات سیاسی اعلام شده از سوی خود نامزدها

1- کامل عابدین زاده =اصلاح طلب
2- موسی کریمی=مستقل
3- غلامرضا خیرجو
4- حسین سررشته=مستقل
5- ایوب ایوبی=مستقل
6- علی قناعت دوست =اصلاح طلب معتدل
7- یعقوب کریمی=اصلاح طلب
8- نادر بهرامی=اصلاح طلب
9- ایوب مصطفایی=مستقل
10- علیرضا صفرلویی
11- خلیل دودکانلوی میلان
12- عباس خلیلی=ثبت نام از وزارت کشور
13- سید موسی حجازی=مستقل
14- مسلم زینالزاده=مستقل/ ثبت نام از وزارت کشور
15- اسماعیل طالبی=اصلاح طلب
16- جعفر شری زاده=مستقل
17- ابراهیم نیساری
18- رضا زرخانی=مستقل
19- محمود صادقی=مستقل
20- ولی شیخکانلوی میلان=مستقل
21- مجید محمدی=اصلاح طلب
22- علی نمازی=اصلاح طلب
23- جواد ابدالی= مستقل و  اصول گرای معتدل
24- عادل نجف زاده=اعتدال و توسعه
25- جلیل غفاری
26- علی اصغر پاشازاده
27- سعید معصومی
28- سیده منیره موسوی
29- داوود امامی=مستقل
30- حمید سفیدگرشهانقی=مستقل
31- اسماعیل باوقار=اصلاح طلب
32- شهرام احمدپور=حزب اللهی هستم
33- منصور مشیری=مستقل
34- بهادر شیخ کانلوی میلان=مستقل
35- علی تقی زاده=ثبت نام از وزارت کشور
36- موید حسینی صدر=مستقل
37- حجت آبادطلب=مستقل
38- عادل باقری بسطامی=اصلاح طلب
39- قادرعلیپور=اعتدال
40- موسی بهجتی
41- امین محمدی=اصلاح طلب مستقل
42- مجید هاشمی=اصولگرا
43- علی مقدم=مستقل
44- صمد عالی=مستقل
45- غفار زینالی=اصلاح طلب
46- مهدی رضایی=مستقل
47- افشین حاجی زاده=مستقل
48- سیدتقی کبیری=مستقل
49- معصومه بدلانی زاده
50- کیومرث کریمیان بصیر= ثبت نام از وزارت کشور 
51- یوسف محمد زاده
52- صفر سلیمانی
53- چنگیز جعفری = اصلاح طلب
54- میر حسین فتاحی

--------------------------------------------------------------------------------------------------

۶۶ درصد مردم خوی در انتخابات شرکت کردند
 فرماندار خوی از مشارکت ۶۶ درصدی مردم این شهرستان در انتخابات هفتم اسفندماه سالجاری در حوزه انتخابیه خوی - چایپاره خبر داد.
 حسین سیوانی اصل در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه در این دوره از انتخابات بیش از ۲۶۳ هزار نفر واجد شرایط رای در شهرستان خوی بودند افزود: جمع آرا ماخوذه این دوره ۱۹۷ هزار و ۷۴۷ رای بود.

وی ادامه داد: بر اساس نتایج شمارش آرا سید تقی کبیری با ۷۳ هزار و ۶۹۴ رای توانست از حوزه انتخابیه خوی - چایپاره راهی مجلس شورای اسلامی شود

سیوانی اصل با قدردانی از حضور و مشارکت حداکثری مردم خوی در پای صندوق های رای گفت: در این دوره گزارش تخلف خاصی نداشته ایم و انتخابات در آرامش کامل برگزار شد.

فرماندار خوی با بیان اینکه به مدت دو روز هیئت اجرایی مركز حوزه انتخابیه در محل فرمانداری شهرستان خوی برای قبول شكایات آماده است افزود: كسانی كه از نحوه برگزاری انتخابات شكایت داشته باشند، می توانند ظرف هفت روز از تاریخ اخذرأی شكایت مستند خود را به دبیرخانه شورای نگهبان نیز تـسلیم دارند.

در این راستا جزییات آرا نامزدهای این حوزه انتخابیه به شرح ذیل است:

۱- سید تقی کبیری                        ۷۳۶۹۴ رای
۲- عادل نجف زاده                          ۵۰۵۹۹ رای
۳- موید حسینی صدر                    ۴۱۱۲۸ رای
۴- موسی کریمی                         ۱۰۶۳۷ رای
۵- امین محمدی                            ۶۷۴۸ رای
۶- رضا زرخانی                             ۲۸۳۲ رای
۷- بدلانی زاده                              ۲۱۷۳ رای
۸- صمد عالی                               ۱۲۷۹ رای
۹- قادر علیپور اصل                       ۱۰۷۳ رای
۱۰- ایوب مصطفایی                    ۸۹۰ رای
۱۱- حجت آبادطلب                       ۶۰۲ رای
۱۲- سید موسی حجازی              ۳۷۳ رای

 
یکشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۴

 کد خبر:  1554464
فرستنده: abdali admin
گروه: یادداشت ها و سرمقاله ها, پیشنهاد سردبیر, اخبار و رویدادها, خبر ویژه 5
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

Enter the code shown above:

پر بیننده ترین آثار و مقالات  چاپ   کمينه 
 
 
©   کلیه حقوق برای جواد ابدالی محفوظ است. Powered by Atorpat      شرایط استفاده     حريم شخصي كاربران