ریدکس پلاس دفع حشرات ارسال پیامک
افزایش ممبر تلگرام ممبر تلگرام
 
زندگی نامه  چاپ   کمينه 
دوران کودکی | دوران جوانی | دوران دانشجویی | سوابق کاری ، تحصیلات و تالیفات
 
نمایش تک صفحه ای

 جواد ابدالی سوابق کاری ، تحصیلات و تالیفات

 

  جواد ابدالی:  www.javadabdali.ir    /   در اینستاگرام  abdali_javad           

  در سروش و تلگرام   abdalijavad@   

 1 وی دوران تحصیل را در خوی طی کرد و بدلیل  همزمانی با هشت سال دفاع مقدس، سوم راهنمایی  را می خواند(15 ساله بود) به جبهه های حق علیه باطل اعزام شد  و جزو رزمندگان دفاع مقدس می باشد و مجموعا 32 ماه  سابقه حضور در جبهه داردبعد از جنگ تحمیلی، با اینکه می توانست از سهمیه رزمندگان استفاده کند اما بدون استفاده از سهمیه رزمندگان  در رشته های حقوق علوم قضایی ، علوم سیاسی، و مدیریت  حایز رتبه گردید  و با انتخاب رشته مدیریت  دانشگاه شهیدبهشتی تهران قبول  و ادامه تحصیل داد. ابدالی کارشناسی ارشد این رشته را نیز در  سال 1375 دریافت  نمود  و در سال 1376 در امتحانات مقطع دکتری قبول و حائز رتبه سه نفر نهایی برای ثبت نام شد

 

Image result for ‫دانشگاه شهید بهشتی‬‎ 

 

2-  وی در سال 1378 به عنوان حسابرس به استخدام دیوان محاسبات کشور درآمد و در سمتهای مختلفی مانند حسابرس و سرپرست هیات های حسابرسی دیوان محاسبات   استان آذربایجان غربی  در مجموعه دستگاههای اداری و نظامی مانند بسیج و سپاه، (بسیج استان آذربایجان غربی، قرارگاه و سپاه ویژه شهدا و...)  استانداری آذربایجان غربی،مجموعه دستگاههای قضایی استان(دادگستری کل استان، اداره کل زندانها، پزشکی قانونی،)  اداره کل راه و ترابری  استان ، اداره کل نوسازی مدارس استان، اداره کل مسکن وشهرسازی استان و سازمان جهاد کشاورزی استان را عهده بوده است.

 

Image result for ‫ارومیه مزار شهدا‬‎

3- مسئول حراست  و معاون فنی و حسابرسی دیوان محاسبات استان آذربایجان غربی از

دیگر مسئولیت های ایشان بوده است.  وی سپس بعنوان مدیرکل دیوان محاسبات استان

آذربایجان غربی منصوب و ادای وظیفه نموده است.

 

Related image

 4- آخرین مسئولیت ابدالی در آذربایجان غربی،مدیرکل دیوان محاسبات این استان بود. بعد از انتقال به تهران بعنوان مشاور فنی معاونت فنی و حسابرسی امور اقتصادی و زیربنایی دیوان محاسبات کشور مشغول بکار شده و سپس بعنوان حسابرس کل دیوان محاسبات کشور برای سازمان حسابرسی منصوب شده است. سپس  بعنوان حسابرس کل دیوان محاسبات کشور   در مجموعه  وزارت صنعت ،معدن و تجارت منصوب و  مسئولیت وظایف نظارتی آن وزارتخانه را  عهده دارند

5- ایشان از سال 1375 در دانشگاههای کشور تدریس می نماید و مدرسی دانشگاهها  و مراکز علمی را نیز مانند  تدریس؛ دروس قوانین و مقررات مالی ، محاسباتی، نظارتی و بودجه و بودجه ریزی، اصول حسابداری 2،1 و 3، حسابداری صنعتی 2،1 و 3 ، حسابداری مدیریت، مدیریت مالی 1 و 2  و مدیریت اسلامی و زبان تخصصی مدیریت را  در  دانشگاه پیام نور ماکو، دانشگاه پیام نور خوی، دانشگاه پیام نور ارومیه، دانشگاه آزاد ارومیه، دانشگاه امام حسین (ع) شعبه ارومیه، مرکز آموزش مدیریت دولتی آذربایجان غربی) و همچنین در تعدادی از دانشگاههای تهران در کارنامه  خود دارد.

6- ایشان تالیفات متعددی دارد که شامل « مجموعه قوانین کاربردی برای مدیران»،  «حسابداری صنعتی و تعیین بهای تمام شده» ، « بودجه دستگاههای اجرایی به تفکیک وظایف آنها» و « ترمینولوژی قوانین و مقررات مالی و محاسباتی» می باشد.  ایشان در حال تدوین پایان نامه دکتری مدیریت مالی/ حقوق مالی می باشد.

 

 

       

 7- وی همچنین کارشناس رسمی  قوق قضائیه  در رشته حسابداری و حسابرسی نیز می باشد. 

8- ایشان مدیر مسئول و صاحب امتیاز هفته نامه خوی نیر می باشند.

  www.haftenameyekhoy.ir

 

9- وی در دور یازدهم انتخابات مجلس  از شهرستان خوی و چایپاره در رقابت انتخاباتی شرکت داشت.  

 

 

10-  جواد ابدالی  با تجربه های مدیریتی در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، با دیدگاههای عملگرا و جدی در حل مشکلات مدیریتی و اجرایی، اقتصادی و فرهنگی مردم عزیز و  کشور بوده و اصول گرای معتدل و یک اصولگرای اصلاح طلب می باشد. و به مدافع سرسخت در حفظ منافع ایران اسلامی تحت زعامت مقام معظم رهبری مشهور است. بسیار جدی در رشد و توسعه پایدار استان آذربایجان غربی و  شهرستان خوی  و  کشور عزیرمان ایران   اسلامی در چارچوب قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران می باشند و از متخصصین متعهد و پایبند به نظام مقدس اسلامی حمایت کرده و پاسدار خون شهدا بوده و بطور جد حافظ منافع ایثارگران،جانبازان و رزمندگان ایران اسلامی می باشد.

 

   هرکه دارد هوس کربلا بسم الله.

 

 
 
 
 

 


دوران دانشجویی | صفحه 4 از 4 | سوابق کاری ، تحصیلات و تالیفات
 
 
©   کلیه حقوق برای جواد ابدالی محفوظ است. Powered by Atorpat      شرایط استفاده     حريم شخصي كاربران